slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 37 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Cena za metr kwadratowy – 214 297 zł/m2. Kamienica z 1958 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 899 tysięcy zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych klientów szukających komfortowego i nobilitującego miejsca do życia lub inwestycji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z opcją pozostawienia zastanego w nim wyposażenia (do negocjacji z właścicielem). Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależnym miejscem parkingowym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń przedstawia się następująco: przedpokój + łazienka + garderoba + sypialnia + pokój + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto ogromnym potencjałem, ponieważ perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasie z zyskiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa nobilitującą lokalizacją w sercu Gdańska, przy tak zwanym „Trakcie Królewskim”. Blisko place zabaw, strefy relaksu z ławkami i fontannami, punkty usługowe, sklepy, puby, kawiarnie, restauracje i niemal wszystkie najważniejsze turystyczne atrakcje. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca przepięknie urządzonym i estetycznie zaaranżowanym wnętrzem.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezentację tego luksusowego apartamentu. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. WGN zapewnia bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1671)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl