slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 45 m2, lokalizacją na trzydziestym pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 419 zł/m2. Wieżowiec z 2024 roku o trzydziestu jeden kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 603 860 zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym wnętrzem, gdzie znajdziemy wiele nowinek technologicznych XXI wieku, jak np. oświetlenie punktowe i LED-owe, systemy smart home, VRF systemy klimatyzacyjne, centralna telewizja satelitarna, usługi concierge, całodobowa ochrona i systemy kamer bezpieczeństwa itp. Dużą zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż są fantastyczne widoki z okien na góry oraz morze.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również swoją prestiżową lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji z obiektami sportowymi, basenami, sauną, łaźnią, salą kinową, bajkowym ogrodem, salą zabaw dla dzieci, aquaparkiem. Warto zaznaczyć, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w budynku o koncepcji hotelowej. Blisko na plażę. Dojdziemy tam w dosłownie parę minut.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje ciche i spokojne życie w zgodzie z naturą, a jednocześnie w bliskiej odległości od wszystkich codziennych i towarzyskich udogodnień. Okolica wyróżnia się bogatym zapleczem socjalnym, nowymi projektami mieszkaniowymi i niesamowitymi plażami. Na koniec nie można zapominać, że luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoim europejskim potencjałem inwestycyjnym w jednej z najbardziej obecnie poszukiwanych regionów na Cyprze.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-559)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl