slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 460 000 zł (11 330 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2021 roku o 8 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 40,6 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północny wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę.

Luksusowy apartament na sprzedaż typu studnio z imponującym balkonem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim komfortowym wnętrzem, elegancką aranżacją oraz gustownym wykończeniem z dbałością o każdy szczegół. Przyszli właściciele będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych: basenu, siłowni, restauracji/kawiarni. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wszystkim duże poczucie bezpieczeństwa oraz wygody.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla 2-osobowej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje widoczne na zdjęciach wyposażenie (nowe). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pobliżu centrum. Pełna infrastruktura w okolicy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– łazienka
– korytarz.

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą liczne miejsca parkingowe na terenie osiedla i przy ulicy. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1382)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl