slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na wynajem w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 200 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 70 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku wschód – zachód, 3 pokoje oraz niedawny rok budowy 1980. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na I piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 2 kondygnacjach.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zajmuje całe piętro prestiżowego budynku willowego (niezależne wejście) i składa się z następujących pokoi i pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc.
Wnętrze oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku i gustu. Wszystkie pomieszczenia są ładne umeblowanie. Przyszli najemcy mają dodatkowo możliwość korzystania z przepięknej działki oraz z słonecznego, dużego tarasu.

Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w elitarnej lokalizacji wśród prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Wokół cisza i spokój. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Ekskluzywny apartament na wynajem na dłuższy okres dla maksymalnie 3 osób bez zwierząt. Biuro pobiera wynagrodzenie za obsługę.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5682)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl