slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 369 000 zł (6 601 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 55,9 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją w sercu miasta. Wokół sklepy, markety, przedszkola, szkoły, place zabaw dla dzieci, urzędy, parki, kina, przychodnie zdrowia, kościoły, punkty usługowe. Luksusowy apartament do sprzedaży zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje nowym lokatorom poczucie bezpieczeństwa (domofon) i komfortu. Kupujący ponosi następujące koszty związane z zakupem nieruchomości:
– podatek od czynności cywilno-prawnych;
– taksy notarialnej;
– wpisów do księgi wieczystej;
– obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.
Prezentacja i zakup ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przeprowadzana jest zawsze w obecności agenta WGN. Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu oraz złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu, W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4204)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl