slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 57 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na IV piętrze w budynku z 2007 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 500 zł/m-c, 2 pokoje oraz lokalizacja w 6-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku południe – wschód – zachód. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajmu oczarowuje w pierwszej kolejności swoim komfortowym, wyposażonym, umeblowanym i wystylizowanym wnętrzem zapewniającym przyszłym najemcom życie na europejskim poziomie. Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może dodatkowo dużym i słonecznym balkonem z zapierającym dech w piersiach widokiem na bulwary. Pozostałe pokoje i pomieszczenia to: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój. Duże wrażenie we wnętrzu robi energooszczędne oświetlenie LED.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia swoim lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa ochrona + monitoring + antywłamaniowe drzwi. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje elitarną lokalizacją na Starym Mieście. Na zmotoryzowanych czeka parking + możliwość wynajmu miejsca postojowego w podziemnym garażu. Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią na pewno światłowód.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Nieruchomości Szczecin, pl. Lotników 7. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13727)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl