slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 101,27 m2 z podziałem na cztery pokoje w pięciokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 12,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1900 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na czwartym piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia mieszkańcom imponujące warunki do spokojnego i dostatniego życia. Znajdziemy tu zarówno podnoszące komfort ogrzewanie podłogowe ze sterownikami temperatury, jak i prywatną saunę. Luksusowy apartament na wynajem imponuje estetycznie wykończonym wnętrzem z praktyczny rozkładem: pokój kąpielowy + kuchnia + garderoba + 3 sypialnie + pokój dzienny. Warto w tym momencie wspomnieć, że ekskluzywny apartament do wynajmu został zaprojektowany przez zdolnego architekta.

Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może olbrzymim potencjałem. Na koniec nie można zapomnieć o elitarnej lokalizacji blisko Rynku. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium i komercyjnym.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15793)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl