slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzydziestojednokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 091 380 zł i powierzchnia 95 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzydziestym pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek oddany do użytku w 2024 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 488 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją nieopodal plaży, kawiarni, barów, bazarów z ekologiczną żywnością, banków, sklepów, instytucji zdrowia, bankomatów etc. Okolicę upodobali sobie bogaci biznesmeni z zagranicy, co oznacza, że ceny luksusowych apartamentów na sprzedaż szybują w górę. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją w budynku z usługami consierge’a.

 

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje swoim właścicielom i ich rodzinom zapierający dech w piersiach widok na góry i morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie apartamentowca o koncepcji hotelowej z licznymi udogodnieniami w częściach wspólnych: łaźnia turecka + siłownia + boisko do koszykówki + sala konferencyjna + parking + sauna + sala kinowa + centrum sportowe + zadbany ogród + klub dziecięcy+ aquapark + mini golf + kort tenisowy + sala gier + 4 baseny + SPA + plażowe boisko do siatkówki + plac zabaw dla dzieci.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– łazienka;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– salon/sypialnia.
Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zapewnia swoim domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu (LED-owe oświetlenie, ochrona, system kamer bezpieczeństwa). Wszystko to sprawia, że luksusowy apartament na sprzedaż śmiało można nazwać prawdziwym „smart home” na miarę XXI wieku.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-561)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl