slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 19 877 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 53 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 053 500 zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
KONDYGNACJA ZERO: kuchnia + sypialnia + łazienka
KONDYGNACJA JEDEN: loft.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się prestiżową lokalizacją na Starym Mieście, ok. 2 km od plaży. Wokół znajdziemy wiele sklepów i restauracji.

Posiadamy dostęp do setek ofert ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Pomagamy klientom znaleźć luksusowy apartament spełniający ich wymagania. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188- 7682)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl