widok z salonu na nowoczesną kuchnię w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 053 500 zł (19 877 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 53 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż są zaprojektowane w nowoczesnym stylu:
POZIOM NIŻSZY:
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– POZIOM WYŻSZY:
– loft.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca doskonałą i prestiżową lokalizacją na Starym Mieście, ok. 2 km od plaży, w pobliżu wielu sklepów i restauracji. Posiadamy dostęp do setek ofert luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Pomagamy klientom znaleźć ekskluzywny apartament spełniający ich wymagania. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7682)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl