slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, trzykondygnacyjną kamienicę oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 36,7 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północny wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 392 zł/m2, co daje 308 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi.

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom życie na światowym poziomie w poczucie bezpieczeństwa oraz wyrafinowanego komfortu i elegancji. Znajdziemy tu m.in. ogrzewanie podłogowe, wyposażenie renomowanych producentów, umeblowanie etc. Za bezpieczeństwo odpowiada nowoczesny domofon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się słonecznym, jasnym, estetycznie urządzonym i odremontowanym wnętrzem o następującym rozkładzie: sypialnia + przedpokój + pokój dzienny + łazienka z wc + aneks kuchenny.

Luksusowy apartament na sprzedaż odremontowany z dbałością o każdy detal. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje ogromnym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się jako bezpieczna lokata kapitału i późniejszy, lukratywny wynajem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym singlom, zamożnym parom lub biznesmenom. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ponadto elitarną lokalizacją z szybkim dojazdem do tras wylotowych. Na wyciągnięcie ręki bogate zaplecze handlowo-usługowe. Okolica uważana jest za cichą i spokojną. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego Doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tysięcy zł, może otrzymać darmowo: niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu lub roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości.
Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie. Tylko w naszym biurze. Promocja dla kredytobiorców. Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tego luksusowego apartamentu na sprzedaż, otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości oraz Leroy Merlin, a w nim m.in. 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-168)

Kontakt:
e-mail: a.widerska@wgn.pl