kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2015 roku o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 589 tys. złotych (7 630 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 77,2 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w pobliżu przedszkola, placu zabaw dla dzieci, sklepów, klubów fitness oraz rozległych terenów zielonych. Niesamowicie efektownie prezentuje się także zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze z LED-owym oświetleniem. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska. Właścicieli aut ucieszy przynależne, podziemne miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z większością wyposażenia (szczegóły do ustalenia): komunikacja + łazienka + balkon + sypialnia + pokój gościnny + pokój młodzieżowy + aneks kuchenny + taras + salon. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie komfortu (klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwa (monitoring, ochrona, antywłamaniowe drzwi).

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12954)

Kontakt:
e-mail: a.staniszewska@wgn.pl