slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 52 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 14 404 zł/m2. Budynek z 2013 roku o jednej kondygnacji z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 749 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje już od przekroczenia progu swoim ciekawie zaaranżowanym, słonecznym, jasnym, widnym i ciepłym wnętrzem. Właścicieli aut zainteresują z pewnością liczne miejsca parkingowe w hali garażowej (dodatkowo płatne). Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy funkcjonalne pomieszczenie piwniczne. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: łazienka z wc + korytarz + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny + balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon + całodobowa ochrona). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal znanej i lubianej przez mieszkańców galerii handlowej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. Blisko stąd również nad morze. W pobliżu znajdziemy niezbędną do codziennego życia infrastrukturę: poczta + kościół + punkty usługowe + sklepy + place zabaw + przedszkola + szkoły. Wokół rozciągają się imponujące tereny zielone. Zapraszamy na prezentacje tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1464)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl