slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Tatlisu)

Apartament na sprzedaż Cypr (Tatlisu)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Tatlisu (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 105 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 16 455 zł/m2. Budynek z 2022 roku o dwóch kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 727 730 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym mieszkańcom życie na światowym poziomie i komfortowych warunkach z ogrzewaniem podłogowym oraz licznymi wygodami. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się eleganckim wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami: 2 łazienki + pokój dzienny + kuchnia + 2 sypialnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje przepiękną architekturą i wysmakowanym stylem.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją nad samym morzem w elitarnej lokalizacji. Nowi domownicy będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych basenów, centrum SPA, restauracji, kina, placu zabaw, zamkniętej plaży, centrum fitness, strefy rozrywki etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży typu penthouse z prywatnym basenem i efektownym widokiem na morze i góry.

W przypadku zainteresowania oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamentem zapraszamy do kontaktu, podczas którego przedstawię pozostałe szczegóły oferty. Podczas transakcji gwarantujemy kompleksową obsługę: prezentację wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, dopilnowanie wszelkich formalności związanych z zakupem w obecności prawnika. Zapraszamy również do wspólnych wyjazdów zakupowych w celu obejrzenia i zapoznania się z wybranymi ekskluzywnymi apartamentami na sprzedaż. Poznając się osobiście, łatwiej będzie nam znaleźć dla Państwa inwestycję marzeń.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-465)

Kontakt:
e-mail: a.krzyszycha@wgn.pl