slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 42,21 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 192 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 388 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się przepiękną, zieloną lokalizacją w pobliżu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury (sklepów, dyskontów, przychodni zdrowia, aptek, kościołów, restauracji.  Ciekawostką jest na pewno przepiękny pałac i park znajdujący się nieopodal. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością liczne miejsca postojowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się także jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na pewno prestiżowym, wytwornym oraz komfortowym wnętrzem, na które składają się: balkon + łazienka + przedpokój + pokój + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na www.wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji bezpieczeństwo, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16318)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl