slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 31,5 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 540 zł/m2. Kamienica o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 269 000 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert przede wszystkim prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki sklepy, przedszkola, urzędy, szkoły, ośrodek zdrowia, apteka, restauracje, kino, teatr, galeria handlowa, planty, salony urody, termy solankowe itp. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościera się imponujący widok na Starówkę miejską, fontannę oraz ratusz. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaprojektowane i zaaranżowane we współczesnym designie: salon/sypialnia + kuchnia + łazienka + komunikacja. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Osoby zmotoryzowane docenią liczne miejsca parkingowe przy budynku. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13525)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl