slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2006, a także imponująca cena 359 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 98 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 3 663 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoim eleganckim, wysmakowanym wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Znajdziemy tu:
– garderobę
– łazienkę
– przedpokój
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– salon
– poddasze do własnej aranżacji.
Właściciele aut z pewnością docenią liczne miejsca parkingowe na zamkniętej posesji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom ponadprzeciętny stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz szyfrowany domofon). Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje także elitarną lokalizacją w centrum miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym + częścią poddasza. Luksusowy apartament na sprzedaż z projektem aranżacji wnętrza gratis. Pomagamy przy kredycie hipotecznym i gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-288)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl