slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (La Duquesa, Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (La Duquesa, Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w La Duquesa, Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 1 057 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 161 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 658 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym całodobowo czuwa nowoczesny monitoring.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także znakomitą lokalizacją na terenie elitarnego kompleksu deweloperskiego z egzotycznymi ogrodami, basenami, obiektami sportowymi oraz strefą zabaw dla dzieci. W pobliżu mieszczą się: sklepy, pola golfowe, supermarkety, punkty usługowe, szkoły, restauracje itp. Lokalizacja gwarantuje tez dogodny dojazd do autostrady A7-AP. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z prawem do korzystania z magazynu do przechowywania rzeczy. Warto dodać, że osoby zmotoryzowane mają możliwość parkowania na przynależnym miejscu parkingowym. Gustownie zaaranżowane wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż prezentuje się następująco: taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto umeblowanym wnętrzem, a także zapierającym dech w piersiach widokiem na morze.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9553)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl