slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 554 zł/m2. Budynek z 2022 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 479 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją na terenie spokojnego, cichego i nowoczesnego osiedla, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury (szkoły, tereny zielone, sklepy, siłownie, dyskonty, drogerie, place zabaw, przedszkola, markety, park handlowy, boiska). Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może pieczołowicie odremontowanym wnętrzem zaprojektowanym w koncepcji prostoty i minimalizmu. Naturalne materiały, neutralne kolory i przepiękne rośliny sprzyjają tu pełnemu wypoczynkowi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko komfort i życie na europejskim poziomie, ale również bezpieczeństwo. Gwarantem tego jest na pewno nowoczesny monitoring i domofon. Majętne osoby posiadające samochód ucieszy zabezpieczony szlabanem parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie premium z wygodnym rozkładem pomieszczeń: 2 sypialnie + łazienka + przedpokój + salon + aneks kuchenny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w indywidualnym i wysmakowanym stylu dla najbardziej wymagającego klienta. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na stronie www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-327)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl