slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

Apartament na sprzedaż Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Studio / 1 pokój / kawalerka. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 30 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 24 tys. zł/m2. Budynek z rynku wtórnego oddany zostanie w 2026 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 720 tys. zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca ogromnym potencjałem inwestycyjnym. To doskonała propozycja dla zamożnych osób, które chcą czerpać ogromne dochody z tytułu najmu najbardziej luksusowych apartamentów w najdroższych częściach globu. Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego kompleksu apartamentowego. Niezwykle bogato prezentuje się oferta części wspólnych ekskluzywnego apartamentowca, w którym znajduje się luksusowy apartament na sprzedaż. Znajdziemy tu baseny na dachu, siłownie, SPA itp.

WGN stosuje System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku, włosku i hiszpańsku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapraszamy do inwestowania w ekskluzywne apartamenty nie tylko na południu Europy, ale też w Azji.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27481)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl