slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 44,54 m2, lokalizacją na szóstym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 11 877 zł/m2. Budynek z 2021 roku o ośmiu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 529 000 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca dużym potencjałem inwestycyjnym, gdyż doskonale nadaje się pod bezpieczną lokatę kapitału i późniejszy, lukratywny wynajem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament do sprzedaży całkowicie wykończony i umeblowany. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca gustownie urządzonym wnętrzem o następującym układzie: balkon + pokój dzienny + kuchnia + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest z pewnością:
– przynależna komórka lokatorska (dodatkowo płatne);
– przynależne miejsce parkingowe (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego, monitorowanego osiedla. W najbliższej okolicy rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Polecamy i zapraszamy na prezentacje tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14107)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl