slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 540 tys. zł i powierzchnia 124 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 355 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom najwyższy poziom zarówno bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi + domofon), jak i komfortu. Właścicieli aut ucieszą na pewno liczne miejsce parkingowe przy budynku. Dużym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest przynależne i funkcjonalne pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponująco odremontowanym wnętrzem z dbałością o najdrobniejszy nawet detal. Warto dodać, że autorem aranżacji wnętra jest profesjonalny architekt. Rozkład pokoi i pomieszczeń w prezentowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie wygląda następująco: pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + pokój dziecięcy + sypialnia + 2 balkony + kuchnia + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych rodzin z uczącymi się dziećmi lub zamożnych klientów, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i prestiżu. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niskiej i zadbanej zabudowy. Blisko stąd do Parku Miejskiego i centrum. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6029)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl