slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 78,79 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 141 zł/m2. Budynek z 2019 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 799 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. Niedaleko stąd mieszczą się: bankomaty, przychodnie zdrowia, apteki, lasy, parki, tereny zielone, boiska sportowe, place zabaw, szkoły, przedszkola, żłobki oraz sklepy. Kwestia pozostawienia zastanego wyposażenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega wciąż uzgodnieniom z właścicielem. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą aż dwa naziemne miejsca postojowe (dodatkowo płatne 2 x 15 000 zł).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom nie tylko bezpieczeństwo (instalacja alarmowa), ale i komfort oraz wygodę (ogrzewanie podłogowe). Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. W jego wnętrzu znajdziemy: taras + łazienkę + wc + pralnię + kuchnię + 3 sypialnie + pokój dzienny. Warto w tym miejscu nadmienić, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3603)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl