slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski (okolice)

Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 1 850 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje 2 pokoje o łącznej powierzchni 43,5 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2021 roku. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu kompletnie nowy o słonecznym, komfortowym i częściowo umeblowanym wnętrzu:
– salon;
– aneks kuchenny;
– korytarz;
– łazienka z wc;
– sypialnia;
– balkon.

Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją blisko centrum miasta wśród prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Okolica uchodzi za niezwykle bezpieczną i spokojną. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy: sklepy, urzędy, szkoły, przedszkola, parki, obiekty kulturalne. Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa, nad czym czuwa monitoring + domofon. Niezwykle efektownie prezentuje się oświetlenie LED-owe. Na zmotoryzowanych czeka duży, ogrodzony parking. Rodziny z małymi dziećmi docenią na pewno pomieszczenie do przechowywania wózków dziecięcych. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Zachęcamy do osobistego zapoznania się z ofertą wynajmu luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1208)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl