slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Warszawa

Apartament na sprzedaż Warszawa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Warszawie (mazowieckie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 90 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 43 333 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 3,9 mln zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszego przekroczenia progu designerskim wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami: przedpokój + łazienka + kuchnia + balkon + 2 sypialnie + pokój dzienny. Rodziny posiadające samochód docenią miejsce postojowe w garażu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom nie tylko komfort na najwyższym poziomie, ale również bezpieczeństwo. O to pierwsze dbają m.in. dźwiękoszczelne szyby.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa elitarną lokalizacją w centrum stolicy. Wokół rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe (bary, kawiarnie, restauracje, markety, sklepy, punkty usługowe, a także biblioteki, muzea itp.). Dużym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu są imponujące widoki z okien na Bulwary Wiślane oraz Wisłę.

WGN zapewnia pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Armand Ptaszkiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Armanda Ptaszkiewicza lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Armand Ptaszkiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (070-1)

Kontakt:
e-mail: warszawa3@wgn.pl