slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ełk

Apartament na sprzedaż Ełk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ełku (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 64,25 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 070 zł/m2. Budynek z 1992 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 390 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale inwestycyjnym z myślą o bezpiecznej lokacie kapitału i dochodowym wynajmie. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych rodzin z dziećmi szukających bezpiecznego i komfortowego miejsca do życia, jak i zamożnych par, które cenią przestrzeń i chcą cieszyć się urokami życia w sąsiedztwie jeziora.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności malowniczą lokalizacją przy promenadzie nad jeziorem, nieopodal plaży. Rodziny z małymi dziećmi docenią place zabaw oraz doskonałe pod spacery tereny zielone. Z okien oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu roztacza się imponujący widok na jezioro. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się komfortowym, przestronnym i słonecznym wnętrzem: pokój dzienny + balkon + 2 sypialnie + kuchnia + przedpokój + łazienka + wc. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-4039)

Kontakt:
e-mail: elk@wgn.pl