slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2017, a także imponująca cena 799 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o ośmiu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na szóstym piętrze i liczy 76,79 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 405 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej zamożnych klientów, którzy przyzwyczajeni są do życia na europejskim poziomie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przypadnie do gustu także wielbicielom najnowocześniejszych technologii (światłowód w budynku). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa urządzonym w nowoczesnym stylu wnętrzem o następującym rozkładzie: strefa jadalniana + pokój dzienny + aneks kuchenny + 2 łazienki + przedpokój + balkon + 3 sypialnie. Mocnym atutem jest także przynależna komórka lokatorska. Zmotoryzowanych ucieszy podziemny garaż (dodatkowo płatne: 50 tys. zł). Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu roztacza się imponujący widok na panoramę miasta oraz zieleń.

Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia domownikom wysoki standard życia na europejskim poziomie. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje większość mebli oraz AGD. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. WGN gwarantuje pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14113)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl