slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Mielec

Apartament na sprzedaż Mielec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Mielcu (podkarpackie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na III piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 5-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 53,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 103 zł/m2, co daje 380 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1970 roku.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż oczarowuje już od przekroczenia progu eleganckim, odremontowanym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
– salon;
– balkon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– korytarz.
Do ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica oraz wózkownia.

Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem. Luksusowy apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać doskonałą lokalizację w centrum miasta. W otoczeniu bogate zaplecze handlowo-usługowe: punkty usługowe, sklepy, markety, dyskonty znanych sieci, urzędy, tereny rekreacyjne, biblioteki, kina, szpital, szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw, kościoły. Wokół dużo zieleni. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną i bezpieczną. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-137)

Kontakt:
e-mail: m.pawelak@wgn.pl