slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, trzykondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 31,1 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 219 zł/m2, co daje 380 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1900 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od przekroczenia progu efektownie zaprojektowanym wnętrzem z całkowitym umeblowaniem oraz wyposażeniem. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: garderobę, łazienkę, kuchnię, jadalnię, pokój dzienny/sypialnię. Ekskluzywny apartament na sprzedaż o dużym potencjale zarówno inwestycyjnym, jak i aranżacyjnym. To doskonała propozycja pod bezpieczną lokatę kapitału i lukratywny wynajem. Wnętrze tego luksusowego apartamentu na sprzedaż może zostać podzielone w ten sposób, że uzyska się dodatkowy pokój.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla zamożnych klientów ceniących elegancję, funkcjonalność i opłacalność inwestycji. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż konieczne należy dopisać fantastyczną lokalizację zapewniającą dogodne połączenie nie tylko z centrum Gdańska, ale również najważniejszymi drogami.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN oferuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1727)

Kontakt:
e-mail: d.manaj@wgn.pl