slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 25,4 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 15 709 zł/m2. Budynek z 2022 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 399 tys. zł i przemyślanym rozkładem pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom nie tylko najwyższy komfort i jakość życia, ale również poczucie nieskrępowanego bezpieczeństwa (całodobowy monitoring w jakości HD). Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym, młodym małżeństwom i majętnym singlom, którzy chcą mieszkać nieopodal atrakcji miejskich ale jednocześnie w otoczeniu przyjaznym naturze. Na rodziny z małymi dziećmi czeka wózkarnia. Amatorzy dwóch kółek docenią rowerownię. Właścicieli aut zainteresuje przynależne miejsce parkingowe (dodatkowo płatne: 20 tys. zł).

Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją w rozwijającej się dzielnicy. W najbliższej okolicy bogate zaplecze handlowo-usługowe: punkty usługowe, sklepy, place zabaw, ogrody zapachów. Nieopodal rozciągają się przepiękne tereny zielone i rekreacyjne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie nowy i dotychczas przez nikogo niezamieszkały. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje domownikom niezapominane widoki na tereny zielone. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest estetycznie urządzone i w pełni wyposażone. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca przepięknym ogrodem.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.plac Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1780)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl