slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kłodzko (okolice)

Apartament do sprzedaży Kłodzko (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Kłodzka (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 12 075 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2022. Standard deweloperski. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 53 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 640 tys. zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym mieszkańcom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale i wygody. Mamy tu, dla przykładu, sterowane przez internet zamki szyfrowe w drzwiach oraz monitoring wspólnych części. Za komfort odpowiada natomiast m.in. rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Osoby zmotoryzowane docenią liczne, naziemne miejsca postojowe, a na amatorów dwóch kółek czeka zadaszona rowerownia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się dużym potencjałem. To doskonała propozycja również pod zakup inwestycyjny. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w unikalnej lokalizacji w sercu Gór Stołowych. Do długiej listy zalet oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu dopisać należy także nowoczesny styl, prestiż oraz elegancję.

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży WGN Nieruchomości w celu omówienia szczegółów związanych z inwestycją. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9528)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl