slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 609 tys. zł i powierzchnia 34,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1982 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 17 652 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim komfortowym, wyposażonym oraz nowoczesnym wnętrzem po kapitalnym remoncie. Podczas prac remontowych wymieniono między innymi instalację elektryczną i hydrauliczną. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Bogate rodziny dysponujące licznymi samochodami docenią obszerny parking przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może także atrakcyjną lokalizacją, która przypadnie do gustu w szczególności wielbicielom aktywnego wypoczynku. Znajdziemy tu długie ścieżki rowerowe i spacerowe. Osiedle z bogatą infrastrukturą handlową (sklepy, restauracje). Na plaże można dojść w mniej niż 10 minut. Okolica niezwykle malownicza ze względu na przepiękne parki.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-950)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl