slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Manilva, Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Manilva, Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Manilva, Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 886 500 zł i powierzchnia 90 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 850 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zachwyca komfortem, prestiżem, elegancją i kompletnym wyposażeniem oraz umeblowaniem: 2 łazienki + 2 sypialnie + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + taras. Przyszli domownicy będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych basenu.

Luksusowy apartament na sprzedaż jest nowy. Z okien rozpościera się imponujący widok na morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca unikatową lokalizacją tylko sto metrów od plaży. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowym apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

W związku z dużą ilością klientów z Polski zainteresowanych obecnie zakupem ekskluzywnych apartamentów w Hiszpanii, spowodowaną wojną w Ukrainie, w celu usprawnienia procesu zakupu, prosimy o kontakt tylko osoby, które spełniają wszystkie poniższe warunki:
1) Klient nie kontaktował się wcześniej w żaden sposób (telefonicznie/mailowo/przez formularze internetowe) z żadną inną agencją nieruchomości czy deweloperem w Hiszpanii. Agencje nieruchomości w Hiszpanii udostępniają między sobą swoje oferty, więc wysyłanie przez klientów zapytań do różnych agencji powoduje chaos, a skuteczność pracy z takim klientem znacznie spada
2) Zakup będzie realizowany bez potrzeby posiłkowania się kredytem. Nie mamy w tej chwili możliwości zajmowania się także kredytami.
3) Klient ma zaplanowaną konkretną datę przylotu do Malagi.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9068)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl