slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 108,15 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 363 zł/m2. Kamienica z 2014 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 580 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może komfortowym, eleganckim i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
KONDYGNACJA I: przedpokój + sypialnia + łazienka z wc + kuchnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA II: komunikacja + łazienka z wc + garderoba + 2 sypialnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych osób, które chcą od razu zamieszkać bez konieczności inwestowania w remont. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się efektownym oświetleniem podsufitowym. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależą:
– pomieszczenie strychowe
– komórka lokatorska
– pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa, a także komfortu. Dbają o to zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i klimatyzacja. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w elitarnej lokalizacji, w centrum miasta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w biurze.

Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13532)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl