slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 43 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Adekwatna do zastanego luksusu cena za metr kwadratowy wynosi 20 928 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 899 900 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż komfortowo wyposażony na europejskim poziomie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest świeżo po remoncie i pachnie jeszcze nowością. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest optycznie większe niż wynika to z metrażu dzięki wysokim na 3,3 metry sufitom i dużym oknom, które zapewniają dużo światła. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: korytarz + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki instalacji domofonu. Rodziny posiadające samochód docenią parking na zamykanym dziedzińcu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania dla właściciela (singla albo rodziny), jak i pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie (krótko albo długoterminowym).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się perfekcyjną lokalizacją w najbardziej nobilitującej okolicy (Starówka). W najbliższej okolicy bogata infrastruktura handlowo-usługowa + liczne atrakcje turystyczne. Warto zauważyć, że okolica jest znakomicie skomunikowana z resztą miasta i całym Trójmiastem (trasa krajowa nr 7 + autostrada A1). W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1121)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl