slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsk (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 769 tys. zł i powierzchnia 63 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 206 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa urzekającą lokalizacją w otoczeniu nie tylko niezbędnej do codziennego życia infrastruktury (place zabaw, sklepy, przedszkole), ale również rozległych terenów rekreacyjnych, jak lasy. W okolicy znajdziemy również obiekty sportowe oraz inne tereny zielone. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd zarówno do obwodnicy trójmiejskiej, jak i centrum miasta (15 minut). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z funkcjonalną komórką lokatorską (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może ciekawie zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem, gdzie jest dużo słonecznego światła i nowoczesny styl wykończenia. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są wykończone i urządzone (AGD i RTV): balkon + hall + łazienka + garderoba + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Właścicieli aut na pewno ucieszy przynależne miejsce w hali garażowej.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1122)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl