slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 18-kondygnacyjny drapacz chmur oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 44 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 16 250 zł/m2, co daje 715 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją w jednym z najbardziej prestiżowych apartamentowców w mieście. Znajdziemy w nim niecodziennie spotykane, zielone tarasy rekreacyjne z naturalną zielenią, ławkami, ścieżkami spacerowymi oraz siłownią „pod chmurką”. Na jednym z najwyższych pięter oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu znajduje się punkt widokowy z imponującą panoramą miasta. Nieopodal morze i jedna z najładniejszych plaż. Rodziny posiadające samochód zainteresuje przynależne miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z kompletnym, nowym wyposażeniem wliczonym w cenę (nigdy nie było używane i jest na gwarancji). Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje również swoim wytwornym, elitarnym i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem, gdzie mieszczą się: balkon + korytarz + łazienka + garderoba + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony „pod klucz” na europejskim poziomie.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1129)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl