slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow

Apartament na sprzedaż Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 84 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 17 262 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,45 mln zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Osoby zmotoryzowane docenią z kolei miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne) oraz dodatkowe, ogólnodostępne, bezpłatne, zewnętrze miejsca postojowe na terenie osiedla. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z całkowitym wyposażeniem. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia najwyższy stopień komfortu (ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwa (strzeżone całodobowo zamknięte osiedle).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + sypialnia + aneks kuchenny + salon + pokój gościnny + łazienka + garderoba. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją fenomenalną lokalizacją blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Znajdziemy tu nie tylko miejsce do relaksu i kontaktu z natura, ale również całą, niezbędną w codziennym życiu infrastrukturę:
– szkoły;
– sklepy;
– centra handlowe;
– poczta;
– dyskonty.
Warto dodać, że do centrum można dostać się w mniej niż kwadrans. W częściach wspólnych mieści się kort tenisowy + plac zabaw. Wokół przepiękne tereny z długimi ścieżkami rowerowymi, plażami oraz lasem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca także swoim przestronnym, wytwornym, prestiżowym i zaprojektowanym w wysmakowanym stylu wnętrzem. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1117)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl