slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow

Apartament na sprzedaż Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 68 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 13 779 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 937 000 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Zakup luksusowego apartamentu zwalnia kupującego od konieczności uiszczenia 2% podatku PCC.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie. Wnętrze jest nowe, wyposażone w sprzęty AGD najnowszej generacji, markową armaturę, umeblowanie oraz profesjonalne oświetlenie. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to zarówno monitoring, jak i całodobowa ochrona, a także domofon połączony z portiernią. Duży wpływ na bezpieczeństwo ma również zamknięty charakter osiedla. Właściciele aut docenią z pewnością przynależne miejsce postojowe w hali garażowej. Ogromnym atutem dla wszystkich będzie z kolei komórka lokatorska (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim słoneczny, jasnym i widnym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. To prawdziwy mariaż nowoczesności z klasyką w modnych kolorach bieli, błękitu i naturalnego drewna dębowego. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje przemyślanym rozkładem pomieszczeń: 2 sypialnie + wc + łazienka z wc + aneks kuchenny + jadalnia + hol + taras + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również fantastyczną lokalizacją w pobliżu przychodni zdrowia, sklepów, przedszkoli, szkół, dyskontów znanych sieci, lubianych przez mieszkańców delikatesów oraz słynnego centrum handlowego. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd zarówno do Gdańska, jak i Sopotu. Dużym atutem lokalizacja jest pobliski Trójmiejski Park Krajobrazowy i bliskość morza. Osiedle, na którym mieści się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament, uchodzi za poszukiwane na rynku i niezwykle elitarne.

W razie wszelkich pytań ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1123)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl