slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 90 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament na wynajem znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Budynek o 2 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto swoją ceną 3 000 zł/m-c i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do wynajmu doskonale nadaje się do zamieszkania od stycznia 2023 r.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może swoim przestronnym, efektownym, eleganckim oraz zadbanym wnętrzem:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– balkon;
– pralnio-suszarnia;
– łazienka;
– korytarz.

Luksusowy apartament na wynajem znajduje się na I piętrze willi z niezależnym wejściem oraz tarasem. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13869)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl