slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 60 m2 z podziałem na trzy pokoje w siedmiokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,4 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2017 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na szóstym piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zaaranżowany zgodnie z najnowszymi trendami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– przedpokój;
– łazienka;
– 2 sypialnie;
– pokój dzienny;
– kuchnia;
– balkon.
Luksusowy apartament na wynajem kompletnie wyposażony. Dodatkowo nowi najemcy mają możliwość skorzystania z szybkiego Internetu od znanego dostawcy usług. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy miejsce postojowe (dodatkowo płatne 350 zł/m-c).

Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w elitarnej lokalizacji w sercu miasta. Blisko stąd do różnych sklepów, punktów usługowych oraz gastronomicznych. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednokrotności czynszu z opłatami. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13595)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl