slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 520 000 zł i powierzchnia 51,1 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na 2 piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowego wschodu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Budynek oddany do użytku w 2020 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 176 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca elitarną lokalizacją na terenie nobilitującego, zamkniętego i nowo wybudowanego osiedla. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do drogi krajowej nr 91 oraz autostrady A1. To znakomite miejsce na zimowe wyprawy na sanki i kuligi, grillowanie nad jeziorem, pikniki na łonie natury, grzybobranie, spacery rodzinne, rowerowe wycieczki etc. Sprzyjają temu okoliczne łąki, jeziora, stawy i lasy. W okolicy nie brakuje również punktów usługowych, sklepów, przedszkoli i szkół. Olbrzymim zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest z pewnością:
– przynależne pomieszczenie gospodarcze;
– naziemne miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa estetycznie urządzonym i zaaranżowanym w nowoczesnym stylu na 2 poziomach wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka + korytarz + balkon;
KONDYGNACJA 1: łazienka + garderoba + 2 sypialnie.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub jego remont. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2516)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl