slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na 1 piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 74 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowego zachodu. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 554 zł/m2, co daje 559 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2008 roku.

Luksusowy apartament do sprzedaży jedynie za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca ogromnym, przestronnym i komfortowym wnętrzem. Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się pomysłowością, funkcjonalnością oraz starannością wykonania. Pomieszczenia oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu są słoneczne, gustownie zaprojektowane i wykończone w bardzo dobrym standardzie. Luksusowy apartament do sprzedaży częściowo umeblowany/wyposażony:
– przedpokój;
– korytarz;
– 2 sypialnie;
– garderoba;
– salon;
– kuchnia;
– jadalnia;
– taras.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Na zmotoryzowanych czeka garaż (dodatkowo płatne: 60 000 zł). WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty na wgn.pl. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6156)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl