slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow

Apartament na sprzedaż Gdynia

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1,769 mln zł i powierzchnia 56 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Cena za metr kwadratowy wynosi 31 589 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym miejscem parkingowym w podziemnym garażu oraz komórką lokatorską (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim komfortowym, elegancko umeblowanym w wysmakowanym stylu wnętrzem (większość zabudowy wykonana indywidualnie na wymiar). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: balkon + hol + łazienka + 2 sypialnie + część jadalniana + aneks kuchenny + pokój dzienny. Co ciekawe projekt wnętrza oparto na ponadczasowej stylistyce korespondującej zarówno z architekturą osiedla, jak i nadmorskim otoczeniem.

Luksusowy apartament na sprzedaż został zaprojektowany w sposób bardzo przemyślany, ergonomicznie wykorzystując dostępną przestrzeń. W częściach wspólnych osiedla znajdziemy kluby fitness, sale klubową, kompleks saun itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się unikatową lokalizacją na nowym, prestiżowym osiedlu, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym klientom, entuzjastom natury, którzy cenią komfort, prestiż, wygodę i dostęp do wielu udogodnień dużego miasta. Na plaże spacerem można dojść raptem w dziesięć minut. Dla spacerowiczów w sąsiedztwie są 2 mola: sopockie i orłowskie. Nie brakuje tu również bogatej infrastruktury: wykwintnych restauracji, kawiarni, klubów, teatrów, sklepów, centr handlowych oraz obiektów sportowych.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1120)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl