slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 659 tys. zł i powierzchnia 55,41 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czwartym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północny wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2020 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 893 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją doskonałą lokalizacją na prestiżowym, ogrodzonym terenie z szybkim dojazdem do całego Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie nowy i ekonomiczny w utrzymaniu. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska + miejsce postojowe (w cenie).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany przez zdolnego architekta. Znajdziemy tu: łazienkę + przedpokój + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Wszystkie pokoje i pomieszczenia zostały gustownie umeblowane i wyposażone. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również ogromnym potencjałem z myślą o zakupie inwestycyjnym i lokacie kapitału. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo biurem nieruchomości działającymi na terenie trójmiasta, a także małego trójmiasta kaszubskiego otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN i kodeks etyki zawodowej polskiej federacji rynku nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-243)

Kontakt:
e-mail: m.stacewicz@wgn.pl