slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 74,86 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 881 zł/m2. Budynek z 2013 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 590 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany klientom z najgrubszym portfelem, a w szczególności rodzinom z dziećmi, osobom starszym oraz wszystkim, którzy chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu luksusu, wygód, prestiżu i komfortu. To także znakomita propozycja dla wielbicieli aktywnego wypoczynku. Okolica, w której mieści się oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament, uważana jest za bezpieczną, cichą, spokojną oraz zieloną. Zapewnia też łatwy dostęp do niezbędnych w codziennym życiu sklepów, marketów, dyskontów znanych marek, szkół centr i galerii handlowych, przedszkoli, żłobków, obiektów kultu religijnego, placów zabaw, aptek, przychodni zdrowia etc. Szybko i dogodnie można stąd dojechać także na S8 i do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się gustownie zaaranżowanym, nowoczesnym wnętrzem, gdzie znajdziemy: balkon, 2 sypialnie, łazienkę, przedpokój, aneks kuchenny, pokój dzienny etc. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16382)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl