slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 40 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 13 475 zł/m2. Budynek z 2020 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 539 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży oczarowuje fantastyczną lokalizacją zaledwie 500 metrów od przepięknej plaży. Ekskluzywny apartament na sprzedaż znajduje się na terenie prestiżowego kompleksu apartamentowego z mini-SPA, sauną, jacuzzi, miejscem zabaw dla dzieci itp. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną, cichą i zieloną. Znajdziemy tu szkoły, kościoły, przychodnie zdrowia, sklepy, bankomaty, punkty usługowe. Lokalizacja gwarantuje dobry dojazd do DK nr 11 i S6. Cena luksusowego apartamentu do sprzedaży podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony na europejskim poziomie w standardzie „pod klucz”:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka z wc;
– balkon.
Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom również wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa ochrona + monitoring. Wielbiciele rowerowych eskapad docenią na pewno rowerownię oraz 30 km ścieżek rowerowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się nie tylko do zamieszkania przez właścicieli, ale również jako wspaniała oferta inwestycyjna z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy zakupie ekskluzywnego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14164)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl