slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Katowice

Apartament do wynajmu Katowice

Ekskluzywny apartament na wynajem Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 83,4 metra kwadratowego powierzchni i położony jest na pierwszym piętrze. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 3,4 tys. zł/m-c, trzy pokoje oraz lokalizacja w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może w pierwszej kolejności malowniczą lokalizacją w pobliżu dwóch ładnych parków. Od centrum dzielą go zaledwie trzy kilometry. Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią przynależne miejsce w podziemnym garażu. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się przemyślanym rozkładem pokoi pomieszczeń obejmującym: pomieszczenie gospodarcze + przedpokój + pokój + 2 łazienki + sypialnię + jadalnię + kuchnię + pokój dzienny.

Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-265)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl