slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Calpe)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Calpe)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Calpe (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 66 m2, lokalizacją na dziesiątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 23 833 zł/m2. Wieżowiec z 2024 roku o dziewiętnastu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,573 mln zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym lokatorom zarówno najwyższy stopień komfortu i wygody (m.in. klimatyzacja), jak i bezpieczeństwa (m.in. antywłamaniowe drzwi). Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trenami wnętrzem o następującym rozkładzie: sypialnia + pokój dzienny + kuchnia + taras + łazienka. Osoby zmotoryzowane docenią przynależne miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją na terenie nowego osiedla nieopodal morza. Nieopodal punkty usługowe, sklepy, restauracje itp. W częściach wspólnych mamy sauny, baseny, tereny zielone, siłownie, place zabaw dla dzieci etc. Zapraszamy na stronę wgn.pl. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9878)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl