slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Katowice (okolice)

Apartament do wynajęcia Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 55 m2 z podziałem na trzy pokoje w jednokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,2 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze.

Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do singli, par oraz rodzin z dziećmi które chcą mieszkać na europejskim poziomie w eleganckich wnętrzach i prestiżowych warunkach. Oferta nie jest jednak kierowana do firm poszukujących lokali dla pracowników. Ekskluzywny apartament na wynajem przez co najmniej 365 dni. Właściciel akceptuje obecność zwierząt.

Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje nowym lokatorom bezpieczeństwo oraz wysoki komfort. We wnętrzu oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu rozprowadzone jest energooszczędne ogrzewanie podłogowe. Dodatkowym atutem jest na pewno własne, niezależne wejście oraz postojowe miejsce na wyłączność. Ciekawym pomysłem jest opcja zagospodarowania zielonego terenu przynależnego do nieruchomości zgodnie z preferencjami najemców.

Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się także malowniczą lokalizacją w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w bezpiecznej i zielonej okolicy. Blisko stąd do lasu, a także przedszkola, szkoły, sklepów. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Centrum oddalone jest o dwa kilometry. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą: korytarz + pralnia + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do wynajmu całkowicie nowy i estetycznie zaaranżowany z wyczuciem dobrego gustu.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do wynajmu) proszę o kontakt mailowy: sjagusiak@wgn.pl. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1365)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl