slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Mazury

Apartament na sprzedaż Mazury

Ekskluzywny apartament do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 80 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 313 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 585 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim estetycznie wykończonym wnętrzem z następującym układem pokoi i pomieszczeń:
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– przedpokój;
– łazienka;
– salon.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom życie na światowym poziomie w otoczeniu wygód i komfortu. Część umeblowania/wyposażenia sprowadzona została na indywidualne zamówienie prosto z Holandii. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim domownikom wysoki stopień nie tylko bezpieczeństwa (antywłamaniowe zamki), ale również komfortu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Majętne rodziny posiadające większą liczbę pojazdów docenią nieodpłatne miejsca parkingowe z tyłu kamienicy. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w ciekawej okolicy, która w pierwszej kolejności spodoba się wielbicielom sportów wodnych, żeglowania czy szeroko rozumianego ruchu na świeżym powietrzu. W okolicy nie brakuje typowo miejskiej i potrzebnej w codziennym życiu infrastruktury (szkoły, sklepy, punkty usługowe).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego apartamentu, kontaktu z pośrednikiem, a także jego zakupu. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, prezentacji, a także zakupu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1340)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl